مدیریت

مدیریت

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد:

اورژانس هوایی بوشهر برای نجات دو جوان به پرواز در آمد

به گزارش روابط عمومی رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر اظهار کرد:  روز جمعه بيست و ششم بهمن97 بالگرد اورژانس ساعت ٨/١٦صبح آقايي ٢٨ ساله و آقايي ٢٦ ساله كه در بازي فوتبال دچار حادثه و آسيب به مهره هاي گردني شدند و  نياز به مراقبت ويژه و متخصص نروسرجري  داشتند از خارگ به شهرستان بوشهر منتقل كرد .

گفتنی است دراين پرواز تیم عملياتی اورژانس خدارحم نويدكيا، حبيب شنبدي و تیم پروازی کاپیتان علوي  و کاپیتان حسینی است.

 

 انتهای پیام / ز.ن -

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد:

نجات دو نفر بوسیله  بالگرد اورژانس در یک روز

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر گفت: آمبولانس هوایی بوشهر امروز ساعت 11:33 صبح برای انتقال مصدوم پسربچه 4 ساله که به خدمات تخصصی پزشکی نیاز داشت از بوشهر به شیراز اعزام شد، از شیراز مستقیم به خارگ رفته و بیمار آقایی 37 ساله به بوشهر منتقل کرد.  

دکتر عبدالرحیم دادجو بیان کرد: پسر بچه 4 ساله با تشخیص تروما به گردن در اثر گیر کردن بین شیشه اتومبیل، روز 21 بهمن ماه سال جاری با هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی سامانه پایش انتقال بیماران استان(MCMC) از شهرستان عسلویه با هشیاری پنج به بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر منتقل شد و امروز برای ادامه درمان با هشیاری 8 و اینتوبه به بیمارستان نمازی شیراز انتقال یافت.

وی افزود: ماموریت دوم آمبولانس هوایی ساعت 13:48 از شیراز به سمت خارگ برای انتقال آقایی با تشخیص آمبولی ریه و سکته مغزی با سطح هشیاری 8 و اینتوبه برای انجام خدمات درمانی تخصصی به بیمارستان شهداء خلیج فارس منتقل شد.   

در این پروازها تیم علمیات پزشکی حبیب شنبدی، خدارحم نویدکیا و تیم پروازی کاپیتان علوی و کاپیتان حسینی بودند. 

 

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد:

استقرار نیروهای اورژانس 115 در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 97

رییس  اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر گفت: آمبولانس‌های 115 در جشن چهل سالگی انقلاب عظیم‌الشان پا به پای مردم غیور استان حرکت کردند و در کل شهرستان‌های استان راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 97 را پوشش امدادی دادند.

دکتر دادجو بیان کرد: صبح دوشنبه زیر باران و رحمت الهی مراسم باشکوه 22 بهمن با حضور گسترده مردم استان برگزار شد، در این مراسم 25 دستگاه آمبولانس به‌همراه شصت نفر نیروی تکنسین‌های اورژانس پوشش داده شده بود تا در صورت حادثه یا مشکلی بتوانند در اسرع وقت خدمات درمانی لازم را ارائه دهند. 

در این راهپیمایی عظیم به یاری خداوند هیچ مصدوم و حادثه‌ای گزارش نشد.  

 

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد:

اورژانس هوایی بوشهر برای نجات خانم ٣٦ ساله به پرواز در آمد

به گزارش روابط عمومی رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر اظهار کرد:روز دوشنبه بيست و دوم بهمن97 بالگرد اورژانس ساعت نه صبح خانمي ٣٦ ساله كه بر اثر بيماري  پریکاردیال افیوژن نياز به مراقبت ويژه قلبي داشت از خارگ به شهرستان بوشهر منتقل كرد .

دراين پرواز تیم عمليات خدارحم نويدكيا و حبيب شنبدي و تیم پرواز کاپیتان علوي و کاپیتان حسینی است.

 

 انتهای پیام / ز.ن -

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد:

برگشت به زندگی مرد 74 ساله جمی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر از برگشت به زندگی مرد 74 ساله گفت: روز دوشنبه ساعت 8:48 صبح با مرکز پیام جم تماس گرفته شد، مبنی بر امدادخواهی آقایی با سابقه بیماری قلبی که الان نفس نمیکشد، لیلا عباسی‌حقیقی کشیک مرکز پیام سریع اعلام وضعیت بیمار بدحال کرد و آمبولانس اعزام شد ضمن اینکه به خانواده بیمار توصیه کردند: ((وضعيت‌ بيمار را تا حد امكان‌ طوري‌ تغيير دهيد كه‌ كاملاً احساس‌ راحتي‌ كند تا فشار روي‌ قلب‌ كم‌ شود، بیمار را در وضعيت‌ نيمه‌نشسته‌ قرار دهید طوری كه‌ در آن‌ سر و شانه‌ به‌ جايي‌ تكيه‌ داده‌ شود و زانوها خم‌ شوند)).

دکتر عبدالرحیم دادجو بیان کرد: تکنسین‎‌های اورژانس کمتر از دو دقیقه به بالین بیمار رسیدند و عملیات احیاء را برای ایشان شروع کردند، بیمار به همت تکنسین ‌های اورژانس به زندگی برگشت و با هشیاری کامل به بیمارستان توحید جم منتقل شد، اکنون بعد از گذشت 24 ساعت همچنان وضعیت بیمار نرمال است و در بخش مراقبت‌های ویژه قلب بستری می‌باشد.  

شایان ذکر است آقایان  علیرضا هوشمند و حسین بابایی‌پور تکنسین‌های حاضر در این عملیات احیاء موفق بودند.

 انتهای پیام / ز.ن -5000 

 

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد :

پایگاه اورژانس 115در منطقه نیروگاه اتمی بوشهر همزمان با بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اورژانس، رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر گفت: پایگاه اورژانس 115 در منطقه نیروگاه اتمی بوشهرهمزمان با بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گرم و پر افتخار مسئولین نیروگاه اتمی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افتتاح شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در آیین افتتاح این پایگاه گفت: اهمیت ویژه مسائل ایمنی و جانی نیروگاه اتمی برای دانشگاه علوم پزشکی مهمترین هدف افتتاح این پایگاه است.

رییس اورژانس افزود: توسعه پایگاه های اورژانس در راستای ارتقای توان خدمت رسانی برای مقابله با تهدیدات و توطئه دشمنان نظام اسلامی از اولویت های این طرح است.

وی اضافه کرد: پایگاه نیروگاه اتمی با 30 مترمربع زیربنا و استعداد 6 نفر نیروی متخصص تکنسین فوریتهای پزشکی و یک دستگاه آمبولانس احداث شده است، این پایگاه از پایگاه قبلی خود (پایگاه بهمنی)20 کیلومتر و تا پایگاه بعدی (پایگاه ترمینال) 25 کیلومتر فاصله دارد

شایان ذکر است نیروگاه اتمی بوشهر با 5000 هزار نفر جمعیت در جنوب استان بوشهر واقع شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روابط اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر خبر داد:

دومین جلسه حلقه صالحین در اورژانس برگزار شد   

به گزارش روابط عمومی اورژانس در هفته دوم بهمن ماه97روز دوم دهه مبارک فجر ، دومین جلسه حلقه صالحین ویژه خواهران بسیجی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر با موضوع "شهادت خانم فاطمه‌زهرا‌(‌س‌‌) و صلوات خاصه، معرفی و آشنایی با شهید معظم علیرضا ماهینی"به همت مسئول بسیج اورژانس و سخنرانی ایشان در محل ستاد هدایت بیماران برگزار شد.

صدیقه براری در بخشی از سخنان خود در این جلسه اظهار کرد: حضرت فاطمه سلام الله علیها در دین اسلام جایگاه بسیار رفیعی دارد و به ویژگی های متعددی ممتاز است. آن حضرت معصومه است و 12 امام شیعه از نسل آن حضرت هستند. سوره و آیاتی از قرآن همچون سوره کوثر، سوره انسان، آیه تطهیر و آیه مودت در حق آن حضرت و همسر و فرزندانش نازل گردیده است و دوستی و دشمنی با آن حضرت به منزله دوستی و دشمنی با پیامبر است. 

براری همچنین بیان داشت : یکی از ابعاد زندگی شهید علیرضا ماهینی قهرمان عرصه‌های شجاعت، فتوت و اخلاق بود.کم صحبت می‌کرد، اهل تظاهر نبود و خستگی نمی‌شناخت. اهل تهجد بود و اگر از وی در مورد عملیاتی سؤال می‌شد، تمام حرکات و تاکتیک‌ها و تحرکات چریکی خود را به دیگر بچه‌ها نسبت می‌داد. با اینکه فردی بسیار عاطفی بود اما در مواقع عملیات همچون شیری خشمناک نعره می‌زد و از پا افتادن رفیقان همراه، او را از رسیدن به هدف باز نمی‌داشت.

شایان ذکر است سلسله جلسات حلقه صالحین روزهای دوشنبه دو هفته یکبار در ساعت (10 الی 12) با حضور خواهران بسیجی اورژانس برگزار می گردد.

 انتهای پیام / ز.ن -5000 

 

تسليت رييس اورژانس  در پی درگذشت تکنسین فوریت های پزشکی اورژانس کنگان مرحوم سیداکبر طباطبايي

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت یکی ازفرزندان استان را که در سلامت و بیماری دست ازخدمت به مردم بر نداشت به همکاران و خانواده محترم تسلیت عرض نموده برای آن مرحوم علو درجات الهی وبرای خانواده صبرجزیل آرزومندیم.

 

 انتهای پیام / ز.ن -5000 

 

Community Blog


cache/resized/387e256f1b3451ca3e5961a23f6cfc55.jpg
سه تن از اعضای
cache/resized/cead87738567471ca93b139af22791e2.jpg
مشاور وزیر بهداشت و
cache/resized/9f2d96142d80972e34568cb661619a6b.jpg
بیمار قلبی بعد از
cache/resized/24040c9e3d691928bff357c2b13970b0.jpg
مشارکت بالگرد
cache/resized/a6992808615d9adeaa018af22cce49ff.jpg
به گزارش مسئول
cache/resized/3a7e1e5a2ce7d790ebb48695bd6c6472.jpg
مسئول آموزش سازمان

کاربر آنلاین

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تصاویر و ویدئوهای ویژه

cache/resized/83865e34854f4dcbbd84bdde22e8a134.jpg
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان
cache/resized/773d8e17e643805cd325c94fb0d77236.jpg
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان
cache/resized/845e191b4afb7983382174d0f426c3fb.jpg
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان
cache/resized/0bebd132d5e2f193d781ff9e95839fb6.jpg
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان
cache/resized/96e1e827522f880b1bda932cbba2c195.jpg
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان
روابط اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان
تسليت رييس اورژانس  در پی درگذشت تکنسین فوریت های