دختر عجول افغان در مرکز خدمات جامع سلامت بردخون به دنیا آمد

یکشنبه, 17 دی 1396 ساعت 10:02 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با کمک تیم اورژانس، دختر عجول افغان در مرکز خدمات جامع سلامت بردخون به دنیا آمد. 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، در ساعات اولیه بامداد امروز، نوزادِ دختر افغانی چشمش به دنیای رنگین‌کمان باز شد.
با دنیا آمدن این نوزادِ دختر، چشم پدر و مادر به سومین فرزندشان روشن شد و شیرینی زندگی را در سردترین فصل سال با گرمای حضورش، دوچندان کرد.
مهرناز صالحی پزشک کشیک مرکز خدمات جامع سلامت سردار شهید بردستانی بردخون در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در شهرستان دیر گفت: مادرِ باردار پس از مراجعه به مرکز، پذیرش و مورد معاینه پزشک قرار گرفت که به علّت نزدیک بودن به زمان زایمان، تیم و کادر درمانی به طور اورژانسی اقدام به گرفتن زایمان کردند.
وی افزود: پس از ۳۰ دقیقه از زمان مراجعه و با تلاش مؤثر همکارانم، نوزاد با سلامت کامل مادر متولد شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز ضمن تقدیر از پزشکان و کادر درمانی مرکز خدمات جامع سلامت بردخون وپایگاه اورژانس جاده ای 115 بردخون به خبرنگار وبدا در شهرستان دیر گفت: حضور پزشکان و کادر درمانی مجرب در مراکز خدمات جامع سلامت آرامش و امنیت خاطر خوبی در شهروندان ایجاد کرده است که یکی از اهداف نظام است.
دکتر دادجوگفت: تمام تلاش همکارانم در مجموعه فوریتهای پزشکی  شهرستان دیر ارایه خدمات مطلوب، به‌موقع و کسب رضایتمندی مردم است ..
رئیس فوریتهای پزشکی استان گفت: ارایه خدمات زایمان اورژانسی یکی از وظایف مهم کادر درمانی است که خوشبختانه تاکنون زایمان‌های موفقی در مراکز و حتی زمان اعزام و در آمبولانس انجام‌شده است.
دکتر دادجو تصریح کرد: در این زایمان، مهرناز صالحی و مهدی علیرضایی به‌عنوان پزشک، فاطمه جمالی بهیار و مجتبی هنرجو و مرتضی جعفری از تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ حضور داشتند.

خواندن 986 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کاربر آنلاین

ما 25 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تصاویر و ویدئوهای ویژه

cache/resized/8f8cf8242a313809843f9ef2ea50dfc8.jpg
  پیام تبریک رئیس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر
رییس سازمان اورژانس 115 خبر داد حوادث چهارشنبه
cache/resized/0c882e8c09319461cddcd07a036a676e.jpg
رییس سازمان اورژانس بوشهر خبر داد: استقبال از
رییس سازمان اورژانس 115 خبر داد آموزش پیشگیری از
رییس سازمان اورژانس خبر داد جلسه‌ی بررسی استقرار
بازدید نمایندگان سازمان اورژانس کشور از اورژانس
صبح روز سه‌شنبه ۲۱ اسفندماه سال جاری وزیر بهداشت،
cache/resized/13d03cf1cc37af2c2e1a4658a5f3ceaa.jpg
پیام تسلیت رییس سازمان اورژانس به مناسبت شهادت